Copyright © 2021
by "Studio Firan"
All Rights reserved
E-Mail: studiofiran@studiofiran.com
Firany do salonu, Firany gotowe Firany nowoczesne Firany na szelkach Firany na kółkach Firany na przelotkach Firany na metry Usługa montażu Usługa prania upinania Akcesoria Dekoracyjne Zasłony do salonu Zasłony gotowe Zasłony na szelkach Zasłony na przelotkach Zasłony na kółkach Zasłony na szelkach Zasłony na metry Szycie firan na taśmie. Szycie na miarę Szycie firan Szycie firan w tunel Szycie firan na taśmie Szycie firan na kółkach Szycie firan na szelkach Szycie zasłon Szycie zasłon na taśmie Szycie zasłon na kółkach Rolety, obrusy Rolety Dzień i Noc Rolety rzymskie Rolety rzymskie z tkanin zasłonowych Rolety rzymskie z tkanin firanowych Obrusy gotowe Obrusy szyte na miarę Tkaniny z metra

Firany Tkaniny Welury Tkaniny zaciemniające

próbnik tkanin ksiażka
W naszej ofercie mamy pełen wachlarz tkanin dekoracyjnych

Firany Haftowane
Firany Gładkie - Podkłady
Firany z przeróżnymi wzorami
Firany Gipiurowe
Zasłony jednobarwne
Zasłony drukowane
Zasłony we wzory
Zasłony Blackout i DIMOUT
Tkaniny dekoracyjne zasłonowe
Welury, Velvety
Tkaniny obiciowe
Tkaniny obrusowe
Woale bez wzorów
Przeróżne siateczki


W ofercie posiadamy kompleksowa oferte dostawców z calej Europy. Przy wyborze tkanin, które mamy w ofercie kierujemy się nie tylko rozsądną ceną, ale także wysoką jakością i powtarzalnością tkanin. Bardzo duża uwagę zwracamy na jakość podczas testów szycia, jak tkaniny pracują podczas prasowania i późniejszego drapowania.

Przy tak bogatej ofercie tkanin na próbnikach ( które też możesz wypożyczyć do domu ), dobierzesz idealną aranżację do twojego wnętrza.

My Ubierzemy twoje okna,uszyjemy wszystko i zamontujemy na twoich karniszach.

Spotkajmy sie i omówmy szczególy naszych propozycji
W naszej ofercie znajdziesz:
Firany,  Zasłony, Rolety rzymskie i inne,  Tkaniny dekoracyjne zasłonowe, Welury ,   Tkaniny obiciowe,  Tkaniny obrusowe,     Woale i Tkaniny gładkie bez wzorów, Koraliki obszywki,   Taśmy marszczące do wszycia, kółeczka dekoracyjne, system WAVE, KSy, Karnisze Elektryczne.

Pamiętaj jednak iż bez ubrania , jesteś naga . Tak samo jest z twoim oknem . Proponujemy więc rozwiązania , które pomogą ci ubrać wnętrze i okno . Tym samym przedstawiamy kilka różnych możliwości .Zapraszamy do Naszego Salonu , w celu omówienia szczegółów , dokładnej wyceny i pomiarów .

Możemy też dojechać na umówione spotkanie 
Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie .
Zapraszamy więc do kontaktu .
 
 
Znajdziesz nas pod adresem :

SALON FIRAN i ZASŁON
ul. Sikorskiego 120  18-400 Łomża   tel :(086) 216-91-46

studiofiran@studiofiran.com          studio.firan@gmail.com

Zapraszamy w Godzinach

Poniedziałek - Piątek  10:00 - 18:00   Sobota 10:00 - 14:00