Copyright © 2021
by "Studio Firan"
All Rights reserved
E-Mail: studiofiran@studiofiran.com
Firany do salonu, Firany gotowe Firany nowoczesne Firany na szelkach Firany na kółkach Firany na przelotkach Firany na metry Usługa montażu Usługa prania upinania Akcesoria Dekoracyjne Zasłony do salonu Zasłony gotowe Zasłony na szelkach Zasłony na przelotkach Zasłony na kółkach Zasłony na szelkach Zasłony na metry Szycie firan na taśmie. Szycie na miarę Szycie firan Szycie firan w tunel Szycie firan na taśmie Szycie firan na kółkach Szycie firan na szelkach Szycie zasłon Szycie zasłon na taśmie Szycie zasłon na kółkach Rolety, obrusy Rolety Dzień i Noc Rolety rzymskie Rolety rzymskie z tkanin zasłonowych Rolety rzymskie z tkanin firanowych Obrusy gotowe Obrusy szyte na miarę Tkaniny z metra

Salon Firan i Zasłon od ponad 15 Lat zajmujemy się szyciem i kompleksową dekoracją wnętrz, okien, stołów, krzeseł.
Przez ten czas wyspecjalizowaliśmy się w technice projektowania, szycia i montażu dekoracji. Przez cały czas staramy się podnosić nasze kwalifikacje i umiejętności, aby nadążyć  za trendami i oczekiwaniami klientów. 
Przez tak długi czas wyselekcjonowaliśmy także dostawców tkanin i akcesoriów. Dzięki temu wiemy że dostarczamy Wam produkty dobre jakościowo, wytrzymałe i spełniające wasze potrzeby.
Oprócz kompleksowej  usługi szycia, możesz też zakupić same tkaniny i elementy do rolet. 
Mamy też usługę serwisu rolet rzymskich i wymiany elementów i tkanin na inne.
Naszą pracę można spotkać w domach prywatnych, restauracjach, domach weselnych i hotelach w całym kraju.
Pracujemy też z projektantami i docieramy do klientów na pomiary z próbnikami i wzornikami i omawiamy potrzeby na miejscu. Wspólnie ustalimy co możemy zaproponować i jak zrealizować całą kompozycję.
Zapraszamy do kontaktu i współpracy.
W naszej ofercie znajdziesz:
Firany,  Zasłony, Rolety rzymskie i inne,  Tkaniny dekoracyjne zasłonowe, Welury ,   Tkaniny obiciowe,  Tkaniny obrusowe,     Woale i Tkaniny gładkie bez wzorów, Koraliki obszywki,   Taśmy marszczące do wszycia, kółeczka dekoracyjne, system WAVE, KSy, Karnisze Elektryczne.

Pamiętaj jednak iż bez ubrania , jesteś naga . Tak samo jest z twoim oknem . Proponujemy więc rozwiązania , które pomogą ci ubrać wnętrze i okno . Tym samym przedstawiamy kilka różnych możliwości .Zapraszamy do Naszego Salonu , w celu omówienia szczegółów , dokładnej wyceny i pomiarów .

Możemy też dojechać na umówione spotkanie 
Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie .
Zapraszamy więc do kontaktu .
 
 
Znajdziesz nas pod adresem :

SALON FIRAN i ZASŁON
ul. Sikorskiego 120  18-400 Łomża   tel :(086) 216-91-46

studiofiran@studiofiran.com          studio.firan@gmail.com

Zapraszamy w Godzinach

Poniedziałek - Piątek  10:00 - 18:00   Sobota 10:00 - 14:00